МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВШАНОВУЄ ВЕТЕРАНІВ З 68-Ю РІЧНИЦЕЮ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ

МК «Запоріжсталь» провів ряд соціально значущих заходів для ветеранів війни і трудівників тилу, напередодні 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У рамках святкування 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні комбінат «Запоріжсталь» виділив матеріальну допомогу близько 200 тис. грн. ветеранам комбінату, які брали участь у бойових діях. Крім грошових виплат, від Групи Метінвест всім ветеранам-учасникам бойових дій, що стоять на обліку у ветеранській організації МК «Запоріжсталь», були подаровані сучасні плазмові телевізори, на загальну суму 200 тис. грн.

З метою турботи про здоров’я і дозвіллі ветеранів, для 110 ветеранів і трудівників тилу організовано безкоштовний оздоровчий заїзд до санаторію-профілакторію комбінату на острові Хортиця, де кожному відпочиваючому ветерану було вручено пам’ятний подарунок. На ці цілі МК «Запоріжсталь» виділив кошти в розмірі 350 тис. грн. Для ветеранів також були організовані відвідування театру ім. Магара, обласної філармонії та святковий концерт в ДК Металургів.

«Ми пам’ятаємо безсмертний подвиг наших дідів, наших батьків, пам’ятаємо тих, кого сьогодні немає з нами, хто кував цю Перемогу на фронтах, у мартенівських печей, у токарних верстатів. Сьогоднішнє покоління запоріжстальців шанує ратну доблесть і подвиги перших металургів комбінату», – підкреслив Генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Menu