МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПРИЙНЯВ БІЛЬШЕ 130 ЗАЯВОК НА КОНКУРС «МИ – ЦЕ МІСТО»

20 і 22 травня 2013 року 30 учасників конкурсу «Ми – це місто», який проводиться в рамках соціальних програм МК «Запоріжсталь», представили членам експертної ради проекти з поліпшення соціального середовища міста.

Конкурс викликав велику зацікавленість серед ініціативних груп населення. У ході конкурсу «Ми – це місто» було подано 130 заявок. На розгляд конкурсної комісії, до складу якої увійшли представники обласної, місцевої влади, освітніх установ міста, було представлено 30 проектів, які відповідають усім вимогам конкурсу. Всі проекти спрямовані на поліпшення умов життя в місті, серед них проекти з стерилізації бездомних тварин, створення комп’ютерних центрів для літніх людей, проведенню фестивалю здорового способу життя, фестивалю графіті та впровадженню нових технологій у трамваях і тролейбусах та ін.

За словами членів експертної ради, конкурс «Ми – це місто» зробив головне – підвищив зацікавленість, ініціативність мешканців Запоріжжя, навчив їх соціального проектування. У квітні МК «Запоріжсталь» провів 2 тренінги для потенційних учасників конкурсу за участю провідних фахівців благодійного фонду «Розвиток України». У тренінгах взяло участь більше 100 представників громадських та муніципальних установі Запорізької області. У ході занять учасники дізналися про найбільш важливих практичних аспектах, які необхідно враховувати при розробці, реалізації та оцінці соціальних проектів.

«Ми раді, що наша ініціатива знайшла такий відгук серед городян, і обов’язково будемо розвивати цей проект в майбутньому. З 130-ти проектів, представлених на конкурс, було дуже складно вибрати всього 30 проектів для розгляду експертною радою. Тепер у нас ще складніше завдання – нам належить вибрати десять найкращих проектів, які профінансує комбінат “Запоріжсталь”, – зазначив Генеральний директор комбінату Ростислав Шурма.

До кінця травня всі заявки, пройдуть технічну експертизу та оцінку. Оцінювати проекти буде експертна рада, згідно із затвердженими критеріями: затребуваність і реалістичність, ступінь розробленості проектної ідеї, оригінальність, соціальна значимість, стійкість проекту після завершення фінансування. У середині червня відбудеться нагородження переможців конкурсу і подальша реалізація кращих проектів.

Menu