МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВСТАНОВИВ ІСТОРИЧНИЙ РЕКОРД З ЕКОНОМІЇ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

МК «Запоріжсталь» в червні 2013 року використовував для виробничих потреб 16 млн. м3 природного газу, для порівняння в 2012 р. ця цифра в середньому складала близько 30 млн. м3, в 2008 році – близько 57 млн. м3 в середньому за місяць. Така економія стала можливою завдяки реалізації на МК «Запоріжсталь» програми Групи Метінвест з енергозбереження та впровадження тотального контролю витрати сировини та енергоресурсів на всіх рівнях виробництва.

«За 7 місяців 2013 комбінат заощадив порядку 24,2 млн. кубометрів природного газу при виробництві продукції. Зокрема, в червні знижено витрати природного газу в сталеплавильному виробництві до 27 кубометрів природного газу на тонну виплавленої сталі, для порівняння, минулого року за аналогічний період ця цифра витрат становила 43,4 кубометрів на тонну», – зазначив генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Зниження витрат природного газу на МК «Запоріжсталь» відбулося завдяки впровадженню низки заходів: впровадження технології пиловугільного палива в доменному виробництві, використання коксового газу як альтернативного виду палива на ТЕЦ і в обтискному цеху (повне заміщення природного газу), а також скорочення споживання природного газу в мартенівському цеху (впровадження технології безпаливної продувки).

Menu