МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВИДІЛИВ ГРАНТИ НА СУМУ 700 ТИС.ГРН. ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ «МИ – ЦЕ МІСТО»

20 червня 2013 в м. Запоріжжя відбувся фінал конкурсу «Ми – це місто» на найкращі соціальні проекти серед громадських, муніципальних установ і жителів, організованого МК «Запоріжсталь». 14 переможців, які розробили кращі проекти, спрямовані на підвищення якості та рівня комфортності соціального середовища м. Запоріжжя, отримали гранти в розмірі 50 тис. грн. для реалізації своїх проектів.

Соціальний конкурс «Ми – це місто», оголошений МК «Запоріжсталь», стартував у березні 2013 року і викликав високу зацікавленість серед установ, організацій і мешканців міста Запоріжжя. Протягом трьох місяців прийнято 130 заявок від громадських організацій, муніципальних установ та ініціативних мешканців, організовано 2 тренінги з соціального проектування за участю благодійного фонду «Розвиток України», проведені презентації проектів конкурсантами. У ході чотирьох засідань експертної ради проведена технічна експертиза, оцінка заявок та визначено 14 проектів-переможців конкурсу.

«Спочатку планувалося визначити 10 переможців конкурсу і виділити гранти на загальну суму 500 тис. грн. », – Коментує результати конкурсу Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма. – «При виборі переможців ми прийняли рішення збільшити кількість проектів до 14-ти і загальну суму на реалізацію цих проектів до 700 тис. грн., враховуючи величезну популярність нашого конкурсу серед небайдужих та ініціативних мешканців Запоріжжя».

Проекти, які перемогли в конкурсі, розподілилися за чотирма основними напрямками: створення умов комфортного проживання в Запоріжжі, допомогу соціально незахищеним групам населення, популяризація спорту і здорового способу життя, підтримка і розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив. Серед них: проект з облаштування дитячих майданчиків, організація фестивалю «Дерев’яною скульптури» у Дубовому гаю, фестивалю здорового способу життя “Street workout”, проведення чемпіонату по дворовому футболу, проект з навчання комп’ютерної грамотності людей похилого віку, створення сайту дитячих малюнків запорізьких дітей, облаштування центральної дитячої бібліотеки ім. М. Андросова та інші корисні ініціативи. Всі проекти за умовами конкурсу повинні бути реалізовані переможцями до кінця 2013 року.

Menu