МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ЗА 9 МІСЯЦІВ 2013 ЗБІЛЬШИВ ПЕРЕРАХУВАННЯ ДО БЮДЖЕТУ

Підвищення рівня і якості життя людей в регіонах присутності Групи Метінвест – важлива складова соціальної стратегії компанії, в рамках якої МК «Запоріжсталь» за 9 місяців 2013 перерахував до бюджетів всіх рівнів 827,3 млн. грн., Що перевищує показник аналогічного періоду минулого року (786,8 млн. грн.) на суму понад 40,5 млн. грн , або на 5,1%.

За підсумками 9 місяців 2013 МК «Запоріжсталь» перерахував до місцевого бюджету 194,6 млн. грн., що становить 23,5 % від загальної суми перерахувань податків і зборів комбінату за звітний період. Зростання перерахувань до місцевого бюджету за звітний період склав 3,8 млн. грн. або 2% в порівнянні з показником за аналогічний період 2012 року (190,7 млн. грн.).

«Ми постійно працюємо над підвищенням ефективності і прибутковості комбінату, вдосконаленням всіх виробничих процесів . «Запоріжсталь» – один з найбільших платників податків Запорізької області, перерахування комбінату до бюджетів усіх рівнів стабільно ростуть, що дозволяє з упевненістю дивитися в завтрашній день тисячам «бюджетників». Це теж важлива і пріоритетна для нас частина соціальної відповідальності», – зазначив Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Menu