МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» УКЛАВ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ ІЗ ЗАПОРІЗЬКИМ РІЧКОВИМ ПОРТОМ

Комбінат «Запоріжсталь» у вересні 2012 року уклав договір про співпрацю із Запорізьким річковим портом, дочірнім підприємством АСК «Укррічфлот».

У рамках укладених угод буде оптимізована система доставки продукції «Запоріжсталі» споживачам з Чорноморського та Середземноморського регіонів. Середньомісячний обсяг перевалки вантажів через Запорізький річковий порт складе порядку 30 тис. тонн прокату. Для цих цілей акціонерна судноплавна компанія «Укррічфлот» надасть власні судна типу «річка-море» водотоннажністю 3,5 тис. тонн. Всі відвантаження в Запорізький річковий порт будуть доставлені залізницею. Комбінат вже заявив плани перевезень на 160 вагонів – 50% вагони «Укрзалізниці» і 50% – власні.

В даний час високомеханізований сучасний Запорізький річковий порт, здатний переробляти за рік понад 3 млн. Тонн різних вантажів, задіяний не на повну потужність. Завдяки партнерству з комбінатом «Запоріжсталь» підприємство зможе істотно збільшити оброблюваний вантажопотік.

«Цей партнерський проект важливий як для підвищення ефективності діяльності нашого комбінату – в частині посилення логістичної складової продукції, так і для Запорізького річкового порту, в рамках дії державної програми розвитку річкового і морегосподарського комплексу України», – зазначив Ростислав Шурма, генеральний директор ВАТ «Запоріжсталь».

Menu