НА МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВІДКРИЛИ ЗАВОДСЬКИЙ СКВЕР ІМЕНІ ВІТАЛІЯ САЦЬКОГО

28 квітня 2015 на МК «Запоріжсталь» відбулося відкриття заводського скверу імені Віталія Антоновича Сацького, який беззмінно керував комбінатом 26 років, з 1986 по 2012 р.р. Урочистий захід приурочено до 85-річного ювілею Віталія Сацького, в ньому взяв участь сам ювіляр, генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма, ветерани та співробітники комбінату.

 

Герой України, Генеральний директор МК “Запоріжсталь” з 1986 по 2012 рр. Віталій Антонович Сацький та Генеральний директор МК “Запоріжсталь” Ростислав Шурма на урочистому відкритті скверу ім. Сацького на території МК “Запоріжсталь” біля нового прокатного цеху

 

Новий сквер територіально розташований біля цеху холодної прокатки № 1, в якому в 2014 році побудована і запущена в роботу нова лінія соляно-кислотного травлення (НТА-4). Місцезнаходження заводського скверу біля нової лінії символічно, так як більше 10 років тому Віталій Антонович Сацький почав передпроектні роботи з будівництва лінії, однак завершити роботи завадила економічна криза. Активні роботи з будівництва поновилися в 2013 році, а в 2014 – лінія була запущена в роботу.

 

Герой України, Генеральний директор МК “Запоріжсталь” з 1986 по 2012 рр. Віталій Антонович Сацький та Генеральний директор МК “Запоріжсталь” Ростислав Шурма на урочистому відкритті скверу ім. Сацького на території МК “Запоріжсталь” біля нового прокатного цеху, спілкування з заслуженими ветеранами комбінату

 

«Ви просто молодці! Ми багато чого робили, щоб комбінат стабільно працював. Хочу сказати дуже велике спасибі колективу і керівництву, яке так багато робить для того, щоб зберегти соціальну сферу. Робота колективу показала, що в цей важкий час комбінат може працювати стійко, показувати хороші результати, домагатися цілей. У вас чудове майбутнє, бережіть комбінат і колектив!», Звернувся до запоріжсталівців Віталій Сацький на відкритті скверу.

 

Герой України, Генеральний директор МК “Запоріжсталь” з 1986 по 2012 рр. Віталій Антонович Сацький та Генеральний директор МК “Запоріжсталь” Ростислав Шурма на урочистому відкритті скверу ім. Сацького на території МК “Запоріжсталь” біля нового прокатного цеху, спілкування з заслуженими ветеранами комбінату

 

Раніше територія, на якій тепер облаштований новий сквер, була промисловим майданчиком із заводськими будівлями. Тепер це зелений куточок для робочого відпочинку співробітників комбінату – встановлено фонтан у вигляді прокатного стану, альтанки для відпочинку, висаджено дерева клена, калини, акації, декоративні чагарники, посіяний газон. Також у сквері встановлена стела імені Віталія Сацького.

«Внесок Віталія Антоновича Сацького в розвиток заводу величезний. Він зміг провести комбінат через складні 90-ті роки і не просто зберегти колектив і комбінат, а зробити заділ на майбутнє. Колектив «Запоріжсталі» щиро вдячний Віталію Антоновичу та ветеранам комбінату за міцний фундамент, який був ними закладений в майбутній розвиток «Запоріжсталі», – підкреслив на церемонії урочистого відкриття скверу Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

 

Новий фонтан у сквері ім. Сацького на території МК “Запоріжсталь” біля нового прокатного цеху

 

Після закінчення урочистого заходу ветерани комбінату ознайомилися з роботою нової травильної лінії в ЦХП-1 – проекта який спрямований на поліпшення екологічної ситуації в регіоні. Екологічний ефект – скорочення викидів парів сірчаної кислоти на 83%, повна ліквідація скидів комбінату в річку Дніпро від цеху холодної прокатки. Інвестиції в будівництво НТА-4 склали понад 90 млн доларів.

Menu