НА ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЕКОЛОГІВ ПІДПРИЄМСТВ МЕТІНВЕСТУ

4-5 серпня на базі ПАТ «Запоріжсталь» відбулася робоча зустріч керівників і фахівців екологічних служб підприємств Метінвесту: МК «Азовсталь», Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча, Південного і Північного гірничо-збагачувальних комбінатів, інших. Основна мета – обмін досвідом впровадження передових практик для поліпшення екологічної ситуації в містах присутності.

Особливу увагу в ході наради екологи приділили виконанню природоохоронних заходів на активах Метінвесту та аналізу підсумків екологічних аудитів, які системно проходять на підприємствах компанії.

Такі робочі зустрічі на підприємствах проходять регулярно.

Відкриваючи нараду, директор з промислової безпеки та екології Метінвесту Олег Токар зазначив: – Не дивлячись на соціально-політичні умови, що змінилися, екологія на сьогодні є одним із ключових пріоритетів компанії. У кожному місті, де працюють підприємства Метінвесту, є проекти, якими ми пишаємося, і «Запоріжсталь» – не виняток. Комбінат завершує масштабну модернізацію аспіраційних установок в аглодоменному виробництві. Ми маємо досвід Маріуполя, де вже втілені подібні проекти, і їх позитивні результати видно: це модернізація аглофабрики меткомбінату ім. Ілліча, витяжні шафи на гірничо-збагачувальних комбінатах Кривого Рогу.

Також в рамках робочої зустрічі учасники наради відвідали будівельний майданчик аглофабрики і операторську вже введених в дію газоочисних установок.

Menu