ЗА ПІДТРИМКИ МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВІДКРИЛАСЯ ШКОЛА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

У рамках реалізації проектів-переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто» МК «Запоріжсталь», на базі запорізької гімназії № 45 розпочала роботу Школа комп’ютерної грамотності для літніх людей – комп’ютерний клас, учнями якого стали люди старшого покоління.

У рамках проекту представники запорізького благодійного фонду допомоги школам Хортицького району «Розвиток» отримали грант у розмірі 50 тис. грн. на придбання 12 комп’ютерів для організації комп’ютерного класу на базі Запорізької гімназії № 45. Проект став одним з 14 переможців конкурсу на найкращі соціальні проекти «Ми – це місто», загальне фінансування якого склало 700 тис. грн. Конкурс пройшов у Запоріжжі поряд з іншими містами, де присутні підприємства Групи Метінвест, і є частиною соціальної корпоративної програми компанії.

«Цей проект дуже важливий і соціально значущий. По-перше – він допоможе навчити комп’ютерної грамотності літніх людей, поліпшити їх якість життя. Важливо також, що заняття будуть проходити безкоштовно, і з кожним слухачем займатиметься окремий волонтер. По-друге – це гарна справа і для гімназії, адже тепер не тільки люди старшого віку, а й діти зможуть навчатися комп’ютерній грамотності. І по-третє – що найголовніше – це зміцнення зв’язку поколінь, оскільки в якості викладачів виступлять не тільки педагоги, а й учні старших класів гімназії », – зазначив Ростислав Шурма.

Учні гімназії утворили волонтерський загін «I – Can» для надання допомоги в навчанні літніх людей роботі на комп’ютері та в інтернеті. Крім цього, понад 300 учнів Запорізької гімназії № 45 отримали можливість користуватися сучасним комп’ютерним обладнанням, та порядку 500 жителів Хортицького району – користуватися інтернетом на безкоштовній основі. Планується, що позитивний досвід проекту буде представлений в інших районах міста Запоріжжя.

Menu