КЕРІВНИЦТВО ВАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ДОДАТКОВО ВИДІЛИТЬ 35 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА ЗАКУПІВЛЮ НОВОГО СПЕЦОДЯГУ ТА ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ ВАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ».

Таке рішення озвучив 9 серпня Генеральний директор «Запоріжсталі» Р. І. Шурма. Новий спецодяг, зразки якого вже проходять «випробування» на «Запоріжсталі», добре зарекомендував себе на багатьох металургійних підприємствах України. Як підкреслив Генеральний директор, якщо новий спецодяг знайде позитивний відгук у запоріжсталівців, комерційна служба комбінату негайно приступить до їого закупівлі. Перехід буде плавним, адже ще залишилися на складах запаси одягу, закупленої в цьому році. Також робоче спорядження поповниться новими варіантами робочих перчаток  і рукавиць.

Раніше в рік комбінат витрачав на спецодяг 10 млн. грн. За рішенням Генерального директора на річну закупівлю костюмів і рукавиць додатково буде виділено ще 35 мільйонів гривень.

– Це буде наша перша велика соціальна інвестиція, – сказав Ростислав Ігорович. – Запоріжсталівці працюватимуть в новому спецодязі. Потрібно, щоб металурги не тільки були зручно і безпечно одягнені, але і комфортно себе почували на роботі.

Керівник комбінату доручив відділу охорони праці в найкоротші терміни з’ясувати потреба в спецівках по кожному підрозділу комбінату. А члени цехових комітетів профспілки і громадські інспектори з охорони праці допоможуть в організації презентацій нового спецодягу, перчаток і рукавиць в цехах та відділах.

Menu