«Запоріжсталь» Групи Метінвест передав 500 комплектів захисної амуніції підрозділам Національної гвардії України

«Запоріжсталь» Групи Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського передав 500 комплектів бронежилетів та касок військовослужбовцям Національної гвардії України. Сучасне військове спорядження захищатиме життя бійців на передовій та допомагатиме ефективніше виконувати тактичні завдання.

27 травня військовослужбовці Національної гвардії України, які беруть участь у бойових діях в Запорізькій області та оберігають правопорядок у місті, отримали 500 комплектів захисної амуніції від Групи Метінвест. Це бронежилети IV+ рівня захисту, укомплектовані бронеплитами власного виробництва Метінвесту, та кевларові каски ІІІ рівня захисту.

«Кожен з нас докладає максимум зусиль задля протистояння військовій агресії, розгорнутій проти України. Група Метінвест Ріната Ахметова від початку війни забезпечує підтримку військовослужбовців захисною амуніцією, яка допомагає вберегти життя українських воїнів. І ми продовжуватимемо таку підтримку надалі, до нашої спільної перемоги», – зазначив голова Центру координації гуманітарної місії Метінвесту у Запоріжжі, Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Зазначимо, що Група Метінвест Ріната Ахметова підтримує ЗСУ і територіальну оборону з перших днів повномасштабної війни в Україні. Днями Група Метінвест передала українським сухопутним військам понад 60 дронів і 50 комплектів приладів нічного бачення й спецкасок, загальною вартістю 10 млн грн, а також 1000 комплектів амуніції спецпризначення Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Вартість наданого оснащення склала $2,5 млн. Також компанія надає понад 100 тисяч бронежилетів для українських військових. Ця кількість закриває значну частину потреб ЗСУ, зокрема й мобілізованих співробітників Метінвесту.

Окрім цього, для допомоги захисникам та оборони міст підприємства Компанії зі сталі Метінвесту вже виготовили та передали приблизно 50 тис. залізних їжаків та 20 тис. шипованих ланцюгів проти колісної техніки.

Menu