«Запоріжсталь» Групи Метінвест передав запорізьким лікарням 11 апаратів ШВЛ

Медики Запоріжжя отримали 11 сучасних апаратів штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова та комбінату «Запоріжсталь» Групи Метінвест. Сучасне медичне обладнання поставили в обласну інфекційну клінічну лікарню, а також міські лікарні № 1, 2, 7, 9 та лікарню екстреної та швидкої медичної допомоги.

«З початку пандемії Фонд Ріната Ахметова об’єднав зусилля бізнесу щодо порятунку людських життів по всій Україні. Ми у постійному контакті з медиками, тому розуміємо потреби лікарень та надаємо своєчасну допомогу медичним закладам. Це наш внесок у боротьбу з пандемією, у боротьбу за людські життя», – розповів Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Зазначимо, коли Україна зіткнулася із пандемією COVID-19, Рінат Ахметов першим прийшов на допомогу. На боротьбу з коронавірусом було виділено близько 500 мільйонів гривень у рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні» – частини програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Це найсистемніша і наймасштабніша приватна ініціатива, спрямована на допомогу державним медзакладам у боротьбі з коронавірусною хворобою.

У найкоротші терміни опорні лікарні по всій країні отримали 216 апаратів ШВЛ, понад 300 тисяч експрес-тестів, понад 200 тисяч засобів індивідуального захисту та витратних матеріалів, 155 кисневих концентраторів. Усього допомогу Фонду отримали понад 500 медзакладів по всій країні. Масштаби допомоги є безпрецедентними, а проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні» підвищив рівень якості надання медпослуг у країні.

Нагадаємо, у квітні 2021 року у Запорізькій обласній інфекційній клінічній лікарні ввели в експлуатацію сучасну кисневу станцію, будівництво якої профінансував комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест за підтримки Фонду Ріната Ахметова.

Menu