«Запоріжсталь» в 2020 році направив на захист співробітників від COVID-19 понад 26 млн гривень

Група Метінвест невідкладно ввела комплекс заходів для захисту співробітників підприємств компанії після оголошення ВООЗ пандемії коронавирусной інфекції в березні 2020 г. На реалізацію комплексної програми карантинних заходів у 2020 році «Запоріжсталь» направив 26,2 мільйона гривень. Дія протиепідемічних заходів на комбінаті продовжена і в 2021 році.

«Одним із ключових завдань 2020 року для нас було захистити великий колектив підприємства від ризику поширення коронавірусу. Комбінат прийняв безпрецедентні заходи, розуміючи, що захист наших співробітників – це захист їх сімей, захист підрядників, які працюють з нами разом. Нам вдалось зберегти виробництво, свій колектив, заробітну плату на докризовому рівні», – зазначив Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

З моменту введення карантину в березні і до завершення 2020 року «Запоріжсталь» закупив і забезпечив колектив засобами індивідуального захисту: близько 2,5 млн масок, більше 31 тис. літрів антисептичних засобів для дезінфекції рук, більше 400 тис. пар рукавичок. У здоровпунктах, їдальнях, на ос-новних прохідних підприємства встановили 35 рециркуляторів, які забезпечують безперервне знезараження повітря в приміщеннях. На додаток до них на прохідних встановлені системи автоматичного термоскрінінга – 12 терміналів, з метою фіксації передбачуваних носіїв вірусу на вході на територію комбінату. Ще понад 1200 контактних і 30 безконтактних термометрів передані до підрозділів для забезпечення температурного скринінгу в колективах протягом робочого дня.

«Запоріжсталь» забезпечує співробітників всім необхідним для лікування в разі захворювання COVID-19 і компенсує витрати на діагностику. У 2020 році тільки на ці цілі комбінат виділив близько 2,2 млн гривень. Понад те, підприємство взяло на себе витрати з сезонної вакцинації співробітників проти грипу, направивши на ці цілі ще понад 400 тис. гривень. Ще 12 млн гривень комбінат направив на забезпечення корпоративного медичного страхування запоріжсталівців.

Нагадаємо, з перших днів пандемії на «Запоріжсталі» почав роботу оперативний штаб по боротьбі з COVID-19. Серед заходів зниження ризику захворювання – виведення адміністративного персоналу на віддалений режим роботи, забезпечення співробітників комбінату засобами захисту, проведення багаторазового температурного скринінгу, дезінфекція робочих місць, об’єктів побуту та корпоративних автобусів, розширення мережі маршрутів корпоративного транспорту.

Нагадаємо, Компанія Метінвест увійшла в рейтинг ТОП50 кращих роботодавців України за версією журналу «Forbes». Відзначається, що гнучка НRстратегія допомогла компанії «Метінвест» зберегти команду в кризу.

У 2021 році Група Метінвест відзначає 15-річчя з дня заснування. Метінвест — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. В її структуру входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх ключових регіонах світу. Компанія контролює весь виробничий ланцюжок — від видобутку руди і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції.

Menu