«ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВИКОНАВ ВСІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ В 2017 РОЦІ

Виконання всіх 122 заходів, закріплених в головному соціальному документі «Запоріжсталі», підтвердили делегати конференції трудового колективу підприємства. Загальна сума витрат підприємства на виконання гарантованих соціальних зобов’язань склала понад 400 млн гривень.

У роботі конференції колективу взяли участь Генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма, голова профспілкового комітету підприємства Леонід Анісімов, голова Центрального комітету профспілки металургів і гірників України Сергій Комишов, заступник голови Запорізького обкому ПМГУ Юрій Шапчица і делегати структурних підрозділів.

«Підсумки виконання колективного договору – це похідна досягнень всього колективу запоріжсталівців. У всіх напрямках ми досягли гідних результатів – у виробництві, екологічної модернізації, охорони праці, якості, обслуговуванні і ремонтах устаткування. Як результат, у 2017 році ми підвищили зарплату в середньому на 25%. Сьогодні наше завдання – зберегти заданий високий темп », – зазначив Генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма.

Учасники конференції відзначили виконання всіх основних напрямків договору – охорони праці, оздоровлення працівників та їх сімей, молодіжної політики підприємства, підтримки ветеранів комбінату, а також соціально-незахищених категорій працівників, пр.

Особливу увагу на комбінаті приділяється молодіжній політиці: проводяться заходи, спрямовані на адаптацію, професійне зростання і розвиток науково-технічного потенціалу молодих працівників. В рамках соціальної підтримки, в 2017 році більше 200 молодих працівників підприємства отримали безвідстокові позики на загальну суму 1,5 млн гривень.

На забезпечення кваліфікованого медичного обслуговування та страхування працівників і ветеранів підприємства в 2017 році комбінат направив понад 26 млн гривень.

У 2017 році можливістю пільгового оздоровлення скористалися 3500 працівників і членів їх сімей, а також понад 1000 дітей співробітників підприємства. На ці цілі комбінат направив 18 млн гривень.

Також комбінат направив близько 3 млн гривень на оздоровлення ветеранів підприємства. Підприємство виплачує ветеранам додаткові пенсії та надає матеріальну допомогу. У 2017 році сума витрат на ці цілі перевищила 4 млн гривень.

Menu