МК «Запоріжсталь» піклується про здоров’я людей

10 вересня в рамках проекту «Дев’ять десятих нашого щастя залежить від здоров’я” в Хортицькому районі Запоріжжя відкрили спортивний майданчик, який обладнано сучасними вуличними тренажерами для всіх груп м’язів. Проект облаштування майданчика став одним з 14 переможців конкурсу на найкращі соціальні проекти “Ми – це місто”, для його реалізації МК “Запоріжсталь” виділив грант у розмірі 50 тис. грн.

Сучасний спортивний майданчик відкрили на території Запорізького загальноосвітнього багатопрофільного навчально-виховного комплексу № 106. Майданчик обладнаний дев’ятьма сучасними тренажерами для всіх груп м’язів і тенісним столом, тут можуть займатися близько 100 чоловік на день. На майданчику раз на квартал передбачено проведення спортивно-масових заходів для мешканців мікрорайону, а два рази на тиждень волонтери (вчителі фізкультури і спортсмени) надаватимуть консультації з використання вуличних тренажерів.

Загальне фінансування організованого МК “Запоріжсталь” конкурсу соціальних проектів “Ми – це місто” склало 700 тис. грн. Конкурси також пройшли в інших містах, де присутні підприємства Групи Метінвест. Це є частиною соціальної корпоративної програми компанії.

 

Menu